Jakie sklepy w Galerii Świdnickiej?

Planowane otwarcie galerii już niebawem, bo 9 marca. Mieszkańcy Świdnicy z niecierpliwością oczekują na możliwość zrobienia zakupów w sklepach znanych sieci handlowych. Jakie dokładnie sklepy znajdą się w Galerii Świdnickiej?

W obiekcie znajdą swoje miejsce znane sieci zajmujące się dystrybucją odzieży, między innymi Cropptown, Diverse, Reserved czy House. Niedawno umowę najmu podpisała także sieć Monnari, zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych ubrań dla kobiet. Wielbiciele i wielbicielki obuwia z pewnością odwiedzą salony CCC czy Centro, w których asortymencie znajduje się szeroki wybór butów i atrakcyjnych dodatków.

Poza sklepami z odzieżą, w galerii znajdą się też drogerie – Rossmann i Drogeria Natura. Spośród sklepów innych branż, znaleźć tu będzie można salon jubilerski (Apart), optyka (Vision Express) czy sklepy z RTV/AGD (Media Expert). Nie zabraknie też Empiku.

Na znudzonych zakupami i szukających rozrywki mieszkańców czekać będzie kino 3d a bardziej aktywni będą mogli skorzystać z klubu fitness. Nie zabraknie też zaplecza gastronomicznego – lokale zostały wynajęte przez marki Broaster Chicken, Choice, Efez, Siciliano, Raz Dwa Trzy i Cafe Vanilia.