Wielka impreza na otwarcie!

Otwarcie Galerii Świdnickiej już za 2 tygodnie. Inwestor przygotował na tę okazję bardzo atrakcyjny program – impreza ma potrwać 3 dni, a mieszkańców zachęcać będzie szereg konkursów z nagrodami i atrakcyjne promocje. Nie zabraknie też gwiazd.

Impreza startuje w piątek, 9 maja o godzinie 9:00. Na pierwszych stu klientów czekają nagrody-niespodzianki przygotowane przez najemców lokali w galerii. Kolejni będą mogli wziąć udział w konkursach, które trwać będą przez cały dzień. Gwiazdą dnia będzie znany stylista Piotr Sałata, który udzieli darmowych porad dla 4 wybranych przez siebie osób. Szczęśliwcy nie tylko otrzymają bezcenne wskazówki odnośnie stylu ubierania się, ale też udadzą się z Piotrem na darmowe zakupy w galerii.

W sobotę zakupy urozmaicą koncerty i pokazy taneczne. Na scenie pokażą się nie tylko lokalni artyści ale też wykonawcy znani z programów telewizyjnych, takich jak Mam Talent czy You Can Dance. Zwieńczeniem drugiego dnia imprezy będzie koncert znanej, młodej gwiazdy – Ewy Farny. Ewa zagra niezwykle energiczny koncert na dachu galerii.

Dzień trzeci to dalszy ciąg zabawy i występów. Przez cały dzień trwać będzie konkurs dla rodzin, w którym główną nagrodą będzie wycieczka do Disneylandu. O 19:30 wielki koncert zagra zespół Zakopower, po koncercie mieszkańcy będą mogli obejrzeć widowiskowy pokaz fajerwerków.